Skip to main content
 

Program do zarządzania projektami w Twojej firmie

Skuteczne zarządzanie projektem – czas realizacji i budżet pod kontrolą

Precyzyjny

Program do zarządzania projektami enova365 umożliwia przypisywanie zdarzeń i dokumentów do konkretnych projektów. W procesie planowania i realizacji inwestycji zyskujesz kontrolę nad finansami oraz zadaniami – na każdym etapie projektu

Mobilny

Sprawdzaj stan projektu w dowolnym momencie i z dowolnego miejsca. Aplikacja do zarządzania projektami enova365 pozwoli Ci edytować i zaktualizować dane z poziomu urządzeń mobilnych.

Zintegrowany

Zyskuj możliwość konfiguracji projektów w połączeniu z innymi modułami enova365. System do zarządzania projektami obejmuje dane z wielu obszarów np. kadrowo-płacowych czy handlowych.

Inteligentny kontroling

Program do zarządzania zadaniami i projektami enova365 umożliwi Ci automatycznie rozpisywanie kosztów i przychodów na pozycje. Lepiej planuj finanse i zapewniaj firmie płynność – zwłaszcza gdy zarządzasz kosztami na poziomie zleceń i zamówień.

Jakie możliwości daje moduł Projekty i usługi w programie enova365?

Zarządzanie projektem

enova365 jest dostępna również w wersji mobilnej. Aplikacja do zarządzania projektami umożliwia dodawanie oraz edycję projektu w dowolnym miejscu. Jeżeli masz pod ręką urządzenie mobilne, możesz mieć kontrolę nad wszystkim, co dzieje się w Twojej firmie. Co dokładnie zagwarantuje Ci program i aplikacja do zarządzania projektami enova365?

 • Program i aplikacja do zarządzania projektami umożliwiają przeglądanie wszystkich projektów w jednym miejscu. Dzięki nim otrzymujesz szybki dostęp do danych.
 • Zarządzanie budżetem inwestycji – sprawdzisz prawdopodobieństwo realizacji budżetu według zrealizowanych i planowanych pozycji. Możesz planować swój budżet zarówno w ujęciu wartościowym, jak i ilościowo-wartościowym.
 • Program i aplikacja do zarządzania projektami pomogą Ci trafnie ocenić plan biznesowy oraz przeprowadzić ewaluację.

Kontrola budżetu projektu

Program do zarządzania projektami enova365 zapewni Ci dostęp do wszystkich dokumentów powiązanych z projektem w jednym spójnym systemie. Dzięki temu możesz przypisać koszty lub przychody z dokumentów dostępnych w bazie do konkretnego projektu. Co zapewnia program do planowania projektów enova365?

 • Długofalowo planuj koszty i przychody. Program do zarządzania projektami umożliwia dostęp do dokumentów handlowych. Dzięki temu możesz weryfikować zamówienie zgodnie z założeniami.
 • Program do planowania projektów enova365 umożliwia wykorzystywanie opisów analitycznych. Pomogą Ci one przyporządkować konkretne pozycje w planowanym i tworzonym budżecie. Kontroluj go później w module enova365. Dzięki temu ułatwisz sobie realizację procesów księgowych.
 • Oprogramowanie do zarządzania projektami enova365 udostępnia narzędzia niezbędne w procesie budżetowania. Dostępne funkcjonalności sprawią, że nie przekroczysz zakładanego budżetu. Jest to możliwe dzięki monitorowaniu kwot przypisanych do dokumentów na poszczególnych etapach realizacji projektu.
 • Wykorzystuj schematy podziału – program do prowadzenia projektów może automatycznie przypisać dokumenty do danego przedsięwzięcia.

Przepływ dokumentów i procesów

Oprogramowanie do zarządzania projektami enova365 jest zintegrowane z modułem CRM. Dzięki temu zyskujesz dostęp do funkcjonalności, które umożliwiają tworzenie, zarządzanie i utrzymywanie relacji z Klientami. Pozwoli to na płynny obieg kilku procesów w obrębie wielu projektów. Jakie dokładnie funkcje zapewnia program do prowadzenia projektów?

 • Program do zarządzania projektami enova365 umożliwi Ci tworzenie i przeglądanie dostępnej już listy kontrahentów. Na tej podstawie możesz przypisać realizowane projekty do Klientów. Następnie powiążesz bez trudu projekty w kampanie – nawet te dotyczące różnych kontrahentów.
 • Oprogramowanie do zarządzania projektami enova365 ułatwi Ci utrzymanie porządku w gromadzonych danych. Dokumenty utworzone w obrębie projektu mogą być udostępniane na potrzeby różnych procesów inwestycji.

Raportowanie wyników

Program do prowadzenia projektów enova365 udostępnia funkcjonalność budżetowania. Posłuży Ci ona do kontroli wydatków. Z łatwością sprawdzisz, jaki poziom wynagrodzeń przypada na poszczególne projekty. Co gwarantuje program i aplikacja do zarządzania projektami?

 • Opis analityczny pomoże Ci w uporządkowaniu danych z dokumentów ewidencyjnych, handlowych, a także wykonanych transakcji. Wystarczy utworzyć opis analityczny, który automatycznie zbierze dane w całość.
 • Program do prowadzenia projektów enova365 umożliwi Ci również obliczenie rzeczywistego kosztu wynagrodzeń. Aby go uzyskać, musisz jedynie zestawić czas pracy z projektami (obiekty, budowy, centrum kosztów).
 • Program do zarządzania projektami umożliwia tworzenie zapisów księgowych. Dzięki dekretacji dokumentów księgowych szybko zweryfikujesz, czy dokumenty zostały poprawnie zaksięgowane.

Dlaczego program do zarządzania projektami jest tak ważny?

Zarządzanie projektami to złożony proces, który obejmuje zarówno działania związane z planowaniem, jak i kontrolą działań. Kluczem do sukcesu jest odpowiednie umiejscowienie środków, jakimi dysponuje firma. Dotyczy to nie tylko zasobów ludzkich, ale również finansowych czy wyposażenia. Czuwanie nad wszystkimi działaniami oraz poprawną realizacją założeń budżetowych wymaga dokładności. Pomoże Ci w tym program do zarządzania projektami enova365.

Projekty

Moduł Projekty to jeden z elementów systemu ERP, który odpowiada za zarządzanie zasobami przedsiębiorstwa. Możliwość gromadzenia w jednym miejscu wszystkich niezbędnych danych i dokumentów ułatwi Ci skuteczną realizację projektów. Program do zarządzania projektami enova365 pomoże również stworzyć raporty, na podstawie których możesz nadzorować i rozliczać postępy.

Automatyzacja

Dostęp do modułu Workflow pozwoli Ci zautomatyzować procesy realizowane w firmie cyklicznie. W ten sposób zwiększysz efektywność swojego zespołu. Moduł CRM usprawni kontakt z Klientem i zapewni pracownikom dostęp do listy kontrahentów. Dzięki temu będą mogli na bieżąco sprawdzać postępy w ramach współpracy, odbierać korespondencję oraz nadzorować napływające zlecenia.

Analizy i raporty

Moduł BI umożliwi Ci definiowanie własnych wskaźników i tworzenie raportów dotyczących realizowanego projektu. Program i aplikacja do zarządzania projektami będą pomocne nie tylko w pracy osób nadzorujących ich realizację, ale także pozostałych pracowników. Każdy z nich zyska dostęp do niezbędnych dokumentów, raportów i zestawień analitycznych.

Praca zdalna

Jeżeli zdecydujesz się na zakup systemu w opcji multi, każdy z operatorów otrzyma program do planowania projektów enova365 dostosowany na dowolne urządzenie. To rozwiązanie sprawdzi się szczególnie w przypadku osób pracujących zdalnie. Dzięki temu zapewnisz odpowiednią komunikację w zespole i zwiększysz efektywność pracy swoich pracowników. enova365 jako program do zarządzania zadaniami oraz projektami ułatwia również prowadzenie ewidencji czasu pracy. Jest to szczególnie ważne, zwłaszcza gdy pracownicy będą wykonywać swoje obowiązki zdalnie.