Skip to main content
 
 

ERP dla małych firm i średnich przedsiębiorstw

Rozwijaj potencjał swojej firmy dzięki automatyzacji i optymalizacji procesów. Postaw na funkcjonalny ERP dla małych firm.

ERP dla małych i średnich przedsiębiorstw

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak możesz rozwinąć swoje przedsiębiorstwo, tak aby procesy decyzyjne oraz zarządzanie strukturą firmy było dla Ciebie procesem w pełni zoptymalizowanym oraz zautomatyzowanym? Każdy, kto prowadzi firmę doskonale zdaje sobie sprawę ze złożoności procesów formalnych, które stanowią często drugorzędną, ale niemniej istotną działalność firmy. Skończyły się czasy, w których wszystko ustalało się w firmie na zasadzie danego słowa oraz formularza spisanego naprędce na kartce z zeszytu. Teraz przedsiębiorcy inwestują w oprogramowania, które ułatwiają im prowadzenie firmy oraz przypominają o dopełnieniu obowiązków związanych z dokumentacją kadrową oraz finansową.

Jak w tym pomaga ERP enova365?

enova365 dla małych i średnich firm, to program, który pomaga w optymalizacji oraz automatyzacji różnych procesów w Twojej firmie. Dzięki różnym modułom, które umożliwiają wsparcie takich działań, jak m.in.: zarządzanie zasobami ludzkimi, elektroniczny obieg dokumentów lub eDeklaracje, zyskujesz czas, który możesz wykorzystać na najważniejszą działalność Twojej firmy oraz mieć dostęp do najważniejszych informacji w jednym miejscu.

Jak działa ERP dla małych i średnich przedsiębiorstw?

Program enova365 oraz jego funkcje możesz dopasować do swoich indywidualnych potrzeb. Dzięki integralnym modułom możesz mieć pewność, że możliwości jakie daje Ci program, będą przez Ciebie w pełni wykorzystywane. enova365 umożliwia lepszą kontrolę nad gospodarką małego i średniego przedsiębiorstwa. Umożliwia tworzenie raportów oraz forecastów, dzięki którym możesz lepiej przewidywać oraz bieżąco monitorować swoje przychody, a także planować poziom wskaźników, jakie chcesz w danym okresie osiągnąć. Obojętnie jaki profil działalności prowadzisz oraz w jakiej branży się poruszasz, ERP enova365 umożliwi Ci wsparcie w takim zakresie, jakim potrzebujesz. Dzięki wdrożeniu ERP w swojej firmie, masz możliwość zoptymalizowania oraz zautomatyzowania procesów związanych z human resources, finansami, sprzedażą, stanami magazynowymi oraz wszelkimi innym gałęziami gospodarczymi funkcjonującymi w Twoim przedsiębiorstwie.

ERP w enova365, to system który umożliwi Ci również integrację wszystkich pracowników oraz ich zadań w zakresie jednego systemu. Oprogramowanie pozwala bowiem na porządkowanie wielu procesów, które zachodzą w Twojej firmie, dzięki czemu pomaga w organizacji przepływu pracy oraz usprawnia procesy komunikacyjne.

Jakie są główne zalety ERP enova365 dla małych i średnich firm?

  • enova365 oraz wszystkie moduły, które są integralną częścią oprogramowania są zgodne z obowiązującymi normami i przepisami prawnymi. Dzięki temu masz pewność, że system ERP wdrożony w Twojej firmie jest zgodny z aktualnym stanem prawnym. Moduł odpowiedzialny za JPK czy system split payment, a także eDeklaracje uwzględniają bieżące zmiany w legislacji i zgodne są z obowiązkowymi przepisami Kodeku Pracy oraz innych ustaw. Nasi specjaliści na bieżąco monitorują oraz śledzą zmiany w ustawodawstwie, a następnie wdrażają oraz aktualizują je tworząc nowe, aktualne wersje programu enova365.
  • enova365 dopasowuje się do Twoich potrzeb, co oznacza, że moduły, które dostępne są w ramach programu, możesz indywidualnie dopasować do swoich potrzeb. Bez względu na to w jakiej funkcjonujesz branży oraz, jaki profil działalności prowadzisz, ERP możesz wykorzystać w handlu, produkcji lub prowadząc działalność usługową. enova365 daje wiele możliwości, które pozwalają na wdrożenie takich rozwiązań
    w firmie, które pomogą Ci w rozwoju Twojego biznesu.
  • Program pozwala na integrację wszystkich procesów decyzyjnych w jednym miejscu, ale to co jest szczególną jego zaletą to fakt, że możesz mieć dostęp do wszystkich najważniejszych informacji o Twojej firmie w każdym czasie oraz w dowolnym miejscu. System daje Ci możliwość mobilnej pracy bez ograniczeń pozwalając na dostęp do wszystkich zasobów za pośrednictwem urządzeń mobilnych, takich jak tablet, komputer czy smartfon.
  • System enova366 to droga do nowoczesnego rozwoju Twojej firmy. System jest regularnie nagradzany za aktualne rozwiązania, które są wdrażane na bieżąco. Enova365 to oprogramowanie, które gwarantuje nowoczesny oraz profesjonalny system ERP/CRM. Dzięki temu, wdrożenie ERP za pośrednictwem enova365 będzie dobrym kierunkiem dla rozwoju Twojego biznesu. Rozwiązania enova365 gwarantują CI również funkcjonalność na każdym etapie rozwoju Twojej firmy. Wraz
    z poszerzeniem oraz zwiększeniem skali Twojego biznesu, masz możliwość dopasowania oraz skorzystania z innych modułów programu bez konieczności zmiany poprzedniego systemu.