Skip to main content
 
 

Finanse i księgowość

To ergonomiczne i nowoczesne narzędzie dla księgowych, które pozwala ewidencjonować deklaracje oraz sprawozdania bieżące i okresowe. Usprawnia codzienną pracę, zamykanie miesiąca czy roku obrachunkowego.

Cztery słowa, które wspomogą Twój biznes:

Konfigurowalna

Enova365 to program księgowy, który jest w pełni konfigurowalny, dzięki czemu możesz dostosować panel administratora do potrzeb Twojej firmy. Dzięki programowi rozbudujesz plan kont, strukturę ewidencyjną oraz domyślne ustawienia w sposób najbardziej dla Ciebie odpowiedni.

Zautomatyzowana

Chcesz zaoszczędzić czas przeznaczony na organizację oraz zarządzanie procesami księgowymi? Dzięki enova365 masz dostęp do narzędzi, które w pełni zautomatyzują procesy dekretowania Twoich dokumentów oraz przyśpieszą procesy ich ewidencjonowania.

Oparta na współpracy

Dzięki enova365 możesz udostępniać dane księgowe klientowi bez wychodzenia
z biura. Program do księgowania ma funkcję udostępniania Pulpitu Klienta Biura Rachunkowego, co pozwala na usprawnienie komunikacji tych firm z ich klientami.

Analityczna

Ten nowoczesny system finansowo-księgowy działa jak kilka programów jednocześnie. Dzięki czemu możesz tworzyć i analizować zestawienia księgowe na podstawie kilkunastu elementów, co usprawnia katalogowanie oraz analizę danych Twojego przedsiębiorstwa.

Taka właśnie jest enova365. Pozwól, żeby Twój biznes zarządzał się sam, już dziś skorzystaj z oferty partnera enova365!

Pełna księgowość – program finansowo-księgowy

W jaki sposób program księgowy usprawnia wykonywanie obowiązków?

Program enova365 posiada funkcje, które umożliwią sprawne zarządzanie Twoim przedsiębiorstwem. Dzięki rozbudowanym systemom finansowo-księgowym, enova365 jest w stanie skoordynować działania w firmie na wielu poziomach. Co usprawni Twoje procesy w firmie?

Pełna księgowość

Program enova365 zapewni Ci pełną księgowość, analizę danych oraz raportowanie kosztów i przychodów w Twojej firmie. Dzięki wbudowanym mechanizmom, enova365 jest na bieżąco aktualizowana, co wpływa na jej funkcjonalność dostosowaną zawsze do obowiązujących przepisów. Procesy księgowe i ich inteligentne mechanizmy pozwalają na kojarzenie ze sobą oraz monitorowanie kilkunastu wskaźników jednocześnie. Dzięki wdrożeniu enova365 w Twojej firmie, zyskasz nie tylko w pełni wspierany i profesjonalny program do księgowania, ale również zyskasz czas i możliwości pozwalające Ci na skuteczne zarządzanie Twoim biznesem.

JPK i eDeklaracje

Mechanizmy weryfikujące spójność i poprawność danych, ewidencja VAT, oprogramowanie księgowe oraz wysyłanie deklaracji VAT-7, VAT-EU, VAT-27 oraz CIT-8, to tylko kilka funkcji, które umożliwia program księgowy enova365. Dzięki utworzeniu wszystkich rodzajów plików JPK zgodnych z obowiązującymi przepisami, masz pewność, że Twoje eDeklaracje będą skutecznie i prawidłowo dostarczane do Ministerstwa Finansów. Jest to możliwe dzięki specjalnej i oficjalnej bramce, która jest skorelowana bezpośrednio z programem enova365.

Rozrachunki i rozliczenia

Finanse i księgowość, to mechanizm, który jest wbudowany w program enova365. Dzięki niemu możliwe jest dokonywanie spójności między rozliczeniami oraz księgowaniami na wielu kontach. Możliwości, które daje ten obszar pomagają w kontrolowaniu, rozliczaniu oraz analizowaniu wszystkich operacji bankowych dotyczących Twojego przedsiębiorstwa. Widoczność operacji możliwa jest bezpośrednio z poziomu samego programu i nie wymaga specjalnego lodowania do systemu bankowego. Mechanizm Finanse i księgowość w enova365 ułatwią Ci windykację należności od kontrahentów poprzez możliwość bezpośredniego generowania oraz wysyłania wiadomości SMS lub e-mail do dłużników. Dzięki temu masz kontrole nad nierozliczonymi fakturami oraz monitorowaniem windykacji Twoich kontrahentów.

DMS i obsługa procesów

Document Managment System (DMS), to mechanizm umożliwiający prawidłowe
i efektywne zarządzanie dokumentami w Twojej firmie. Prawidłowa ewidencja oraz raportowanie dokumentacji, to podstawy odpowiedzialnego zarządzania biznesem. Dlatego warto wdrożyć w swojej firmie w pełni zautomatyzowany oraz skuteczny mechanizm za to odpowiedzialny. DMS w programie enova365 zapewnia przechowywanie, porządkowanie oraz archiwizowanie danych firmy. Pozwala na pracę z plikami w formacie .PDF oraz umożliwia stworzenie listy dokumentów, co ułatwia ich stałą kontrolę oraz monitoring. Dodatkowo DMS jest bezpośrednio zintegrowany z mechanizmem Workflow, co usprawnia procesy w obszarze przetwarzania i analizowania dokumentów oraz danych w firmie.

BI i raportowanie

System Bi, czyli Business Intelligence to mechanizm pozwalający na stworzenie zestawu wskaźników, nazywanych panelami BI, które pozwalają na bieżące mierzenie oraz monitorowanie wybranych przez Ciebie obszarów Twojego przedsiębiorstwa. Raportowanie w programie enova365 usprawnia procesy mierzenia oraz raportowania wskaźników bezpośrednio przez Ciebie określonych. System Bi w programie enova365 umożliwia również analizę oraz monitoring kosztów i przychodów. Raportowanie wybranych przez Ciebie celi oraz ich analiza poprzez tworzone w systemie wykresy, pozwoli na efektywne zarządzanie przedsiębiorstwem.