Skip to main content
 
 

ERP dla dużych firm

aż 91% takich przedsiębiorstw deklaruje zadowolenie z systemu enova365. Poznaj polecany system ERP dla dużych firm

ERP dla dużych firm

Zarządzanie dużym przedsiębiorstwem wymaga wprowadzania profesjonalnych oraz usprawniających narzędzi, które pomogą zoptymalizować funkcjonowanie całego biznesu. Wiele firm, które posiadają swoje oddziały w wielu miejscach w Polsce, a także za granicą korzystają ze skoordynowanych systemów ERP umożliwiających planowanie działań oraz procesów w ramach całej spółki. Odpowiedni system ERP/CRM jest dla takich przedsiębiorstw niezwykle ważny, ponieważ umożliwia monitorowanie oraz przekazywanie najważniejszych informacji jednocześnie. Dlatego system ERP enova365 jest doskonałym narzędziem, z którego zadowolenia wyraża aż 91% dużych firm z niego korzystających.

Jakie są największe zalety ERP enova365 dla dużych firm?

Zarządzaj wieloma oddziałamy i filiami z jednego miejsca

System ERP w enova365 jest wykorzystywany w wielu dużych firmach, które integrują w swojej działalności wiele zasobów oraz ich profil działalności opiera się na funkcjonowaniu w ramach kilkunastu spółek i korporacji. ERP umożliwia zarządzanie firmą oraz jej kilkunastoma oddziałami jednocześnie, co pozwala na budowanie sprawnego systemu komunikacyjnego oraz znacznie przyśpiesza procesy decyzyjne w firmie. Enova365 umożliwia koordynowanie oraz zarządzanie złożonymi strukturami organizacyjnymi, które funkcjonują w dużych przedsiębiorstwach. Dzięki oprogramowaniu możesz w łatwy oraz szybki sposób skomunikować ze sobą zespoły pracujące na co dzień w innych oddziałach oraz przypisywać zadania, które mają zostać wykonanie w zakresie konkretnej struktury.

Monitoruj, raportuj oraz wyznaczaj cele dla wszystkich zespołów

Dzięki modułowi BI (business intelligence) dostępnym w enova365 masz możliwość udostępniania pracownikom wszystkich raportów oraz analiz dotyczących wybranych przez Ciebie wskaźników, obojętnie w jakim miejscu i oddziale pracuje Twój zespół. Funkcje ERP pozwalają na monitorowanie celi oraz forecastów, które wyznaczone są dla konkretnych zespołów. Umożliwia bieżącą kontrole nad wydajnością oraz szybkością pracy poszczególnych oddziałów. Dzięki temu, analitycy otrzymują narzędzie do integracji wielu systemów i mogą zdalnie omawiać zebrane dane z innymi osobami odpowiedzialnymi za zrealizowanie wskaźników w firmie.

Buduj firmę, która zarządza się sama

Funkcje enova365 dla dużych firm usprawniają procesy odpowiedzialne za zarządzanie Twoją organizacją. Dzięki modułowi Workflow masz możliwość modelowania i budowania struktur, jakich potrzebuje Twoja firma. Możesz zbudować od podstaw siatkę zadań przypisując je do konkretnych osób, które spełniają określone funkcje w strukturze Twojego przedsiębiorstwa. Dzięki ERP masz możliwość dopasowania do charakteru Twojej firmy funkcji, które będą pomagały Ci w zarządzaniu wieloma aspektami w Twojej firmie, a także będą kontrolować prawidłowe wykonywanie zadań przez Twoje zespoły.

Wdrażając ERP w dużej firmie zyskujesz gwarancję:

 • działalności zgodnie z aktualnymi przepisami
  Nasi specjaliści stale monitorują zmiany w polskim ustawodawstwie oraz na bieżąco aktualizują je w systemie enova365 za pośrednictwem bezpłatnych aktualizacji niewpływających na stabilność systemu oraz utraty danych. Dzięki temu masz poczucie bezpieczeństwa, że Twoja działalność gospodarcza oraz procesy w niej zachodzące są realizowane zgodnie z literą prawa.
 • dostępu do danych w każdym miejscu i o każdym czasie
  ERP enova365 to jeden z najlepszych systemów, który zapewnia najwyższy poziom mobilności takiego oprogramowania w Polsce. Możliwość dostępu do systemu jest praktycznie nieograniczona, pozwala na korzystanie z jego zasobów z każdego urządzenia mobilnego. Dostęp do danych możliwy jest również za pośrednictwem chmury, co znacznie minimalizuje ryzyko utraty danych. Urządzenie za pośrednictwem którego korzystasz z enova365 nie wpływa na stabilność systemu oraz jego funkcjonalność.
 • odpowiedniego dopasowania systemu do potrzeb Twojej firmy
  Oprogramowanie enova365 pozwala na wdrożenie systemu w każdej firmie, bez względu na jej lokalizację. Potrzeba oraz popularność takiego oprogramowania na rynku jest tak duża, że nasze zespoły wdrożeniowe funkcjonujące w ramach naszych Autoryzowanych Partnerów działają praktycznie w każdym miejscu w kraju. Dzięki temu masz pewność, że wdrażając system ERP w Twojej firmie korzystasz z usług wyszkolonych specjalistów, którzy zapewniają kompleksowe usługi IT, co pozwala na pełne wykorzystanie funkcjonalności programu. Takim partnerem jest również IT-Gramza, dzięki któremu zyskasz nie tylko odpowiednie usługi doradcze w zakresie wdrożenie ERP w swojej firmie, ale także możliwe szkolenia z zakresu obsługi systemu.
 • integracji wielu oddziałów polskich oraz zagranicznych
  System ERP enova365 umożliwia integrowanie wielu spółek, oddziałów oraz filii w zakresie systemu korporacyjnego. Dzięki tej funkcji możesz łączyć oraz wykorzystywać różnorodne aplikacje biznesowe, na każdym poziomie zarządzania. System enova365 umożliwia włączenie jego zasobów w obecnej strukturze IT, bez konieczności wymiany innych systemów branżowych.